Live Chat

Obsługa klienta online

Live Chat Pomoc

Prezentowany Live Chat pozwala na natychmiastowe komunikowanie się z odwiedzającymi witrynę. Piękny, nowoczesny i łatwy w obsłudze interfejs jest bardzo intuicyjny i pozwala odwiedzającym skutecznie się skontaktować w czasie rzeczywistym z Twoją firmą.

Aplikacja na Windowsa

Live Chat jako jedyny z czatów online możemy zainstalować na systemie Windows, wówczas nie musimy korzystać z zaplecza witryny, lecz wygodnie, bezpośrednio z aplikacji zainstalowanej na naszym komputerze.

Dostosowanie Wyglądu

Istnieje możliwość dostosowania wyglądu. Aby czat był kompatybilny ze stroną. Z łatwością zmienimy kolorystykę oraz dźwięki powiadomień.

Czaty inicjowane przez operatora

Interfejs operatora wyświetla listę wszystkich odwiedzających (Non-adminów) obecnie przeglądających witrynę. Jednym kliknięciem można aktywnie zaprosić ich do rozmowy.

Brak cyklicznych opłat

W przeciwieństwie do usług subskrypcyjnych, nie ma absolutnie żadnych powtarzających się opłat przy wyborze Live Chata. Po jednorazowym zakupie, można używać go w dowolnej formie i liczbie na poszczególnych podstronach, przez nieograniczoną ilość czasu.

Wersje Językowe

Jeśli Twoja strona jest w języku Angielskim, Polskim czy Niemieckim – Live Chat można przetłumaczyć na dowolne wersje językowe.

Puszki / przygotowane Odpowiedzi

Można tworzyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a następnie użyć ich, kiedy jesteś dostępny na czacie. W ten sposób można zaoszczędzić sobie i swoim gościom cenny czas podczas toczącej się rozmowy.

Brak Aktywności Online

Jeśli obecnie nie jesteś online, Live Chat jest gotowy aby przyjąć pytanie oraz dane od klienta, co skutecznie umożliwia udzielenie odpowiedzi w późniejszym terminie.

 Przetestuj Tutaj !

(Prawy dolny róg strony)